התקשרו עוד היום : 03-5495203 קבלת קהל: א'-ה' מ- 13:30 עד 14:30

אודות מאורות השרון

אודות מאורות השרון

about

עמותת מאורות השרון


עמותת מאורות השרון הוקמה בשנת 1996 ובראשה עומד רב  העיר רמת השרון הרב יעקב אדלשטיין שליט"א שיזם את הארגון ע"מ לפתוח מפעל חסד גדול ברמת השרון ובמטרתו בראש ובראשונה לדאוג, להעניק, ולחנך למידות טובות וגמילות חסדים וכן לחבר בין כל חלקי העם, דתיים, חילוניים וכד' וכדי ליצור דבר משותף וצורך אחיד.

לשם כך פתח איש האשכולות הרב שרגא גיברלטר ז"ל את הארגון שבגולת הכותרת שלו "מרכז השאלת ציוד רפואי" ובזה לתת פתרון לחולים נכים ומוגבלים או אנשים בריאים וזקוקים להשאלה לזמן מסוים לכלים רפואיים שונים, וזו גולת הכותרת של העמותה.

במשך הזמן ובעקבות הצורך שנוצר והתפתחות העמותה ומרץ המתנדבים, העמותה הרחיבה את פעולותיה והכשירה מתנדבים למתן עזרה ראשונה ופעולות "הצלה" ואף נרכש אמבולנס לצורך זה לתת מענה לקריאות חירום, בחלוף הזמן המתנדבים עבדו ככוננים במד"א ע"מ לתגבר את הכוננות באזור נוסף ברמת השרון.
לאחרונה העמותה העמידה מתנדבים ופועלת בשיתוף עם זק"א לפינוי נפטרים והשאלת ציוד לבתי אבלים, ואף נרכש אמבולנס לפינוי נפטרים לצוות רמת השרון.

 

 

 

 

עמותת מאורות השרון הוקמה במטרה לסייע לציבור הכללי ברמת השרון והסביבה בכל התחומים הקשורים לציוד עזר רפואי הניתן לתפעול ושימוש על ידי החולה עצמו.

העמותה מסייעת לחולים ובני משפחותיהם, קשישים, נכים וכן כל אזרח\ית הזקוקים לציוד רפואי קל לתפעול. כסאות גלגלים, קביים, מכשירי שמיעה, טיטולים למבוגרים, ציוד מתכלה נוסף, הליכונים ועוד ועוד...

עמותת מאורות השרון שמה לעצמה למטרה לקרב לבבות על ידי הרבות חסד ונתינה ללא ציפייה לקבל. מאורות השרון נעזרת במתנדבים המאיישים את המרכז וכן מתנדבים הפנויים לקבל את שיחות הטלפון של המבקשים את שירותה 24 שעות ביממה.

מאורות השרון גאה להיות עמותת החסד הגדולה ברמת השרון המשרתת אלפי אזרחים הנזקקים לכך.

. . מועדון החברים של מאורות השרון